ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Logiczne myślenie, inteligencja

test Test na logiczne myślenie i inteligencję. Nie jest to profesjonalny test diagnostyczny, a forma zabawy, w której pytania są skonstruowane podchwytliwie. Jednak wynik testu jest istotną wskazówką dla rozwoju Twojej inteligencji i myślenia logicznego.
50
23
Proszę czekać ładuję komentarze...
2010-12-10 22:30:38 renata
Geniuszem może jeszcze nie jestem, ale całkiem niezły wynik. Fajny test.

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie komantarze

Loader Ładuję treść

Test na logiczne myślenie i inteligencję, a w pewnym sensie i mądrośc życiową. Nie jest to profesjonalny test diagnostyczny, a raczej forma intelektualnej zabawy w postaci zagadek logicznych, w której pytania są skonstruowane podchwytliwie. Jednak nie lekceważ tych pytań i dobrze nad nimi pomyśl, gdyż wynik testu może się okazać istotną wskazówką dla Twojego postępu osobistego w zakresie logicznego myślenia i inteligencji.

Termin logika pochodzi od greckiego słowa – „logos„ oznaczającego „rozum”. Jako nauka zajmuje się ona badaniem wszelkich praw odpowiadających za poprawne rozumienie i wnioskowanie. Logiczne myślenie nie jest więc niczym innym jak umiejętnością poprawnego rozumowania w każdej sytuacji, oraz wyciągnięcie z niej właściwych wniosków. Wskaźnik badany w ten sposób bezpośrednio ma wpływ na ocenę inteligencji danej osoby, to bowiem jak szybko i na ile właściwe jesteśmy w stanie poprawnie rozwiązać nawet podchwytliwe zadanie jest pośrednim obrazem poziomu naszej inteligencji poznawczej. Poniższy test zawiera w sobie pytania – zagadki , które w prosty i przyjemny sposób są w stanie wskazać w jaki sposób rozumujesz i czy tok Twojego myślenia jest na tyle szybki i precyzyjny, że potrafi bez problemy dojść do prawidłowych rozwiązań – wniosków.

Jest 10 pytań, a na każde z nich masz 60 sekund, co jest wystarczającym czasem dla udzielenia odpowiedzi. Oczywiście nie musisz wykorzystywac pełnych 60 sekund, gdy już odpowiesz na określone pytanie kliknij przycisk 'Dalej'. Po rozwiązaniu testu i wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) użytkownik otrzyma końcowy wynik w wartości procentowej wraz z prawidłowymi odpowiedziami (gdy zaznaczone odpowiedzi były nieprawidłowe).


Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie