Optymizm optymista

Odsłon: 41738 Ocen: 65  (63 %)

test Test na optymizm. Sprawdź czy jesteś raczej optymistą czy pesymistą. Pytania dotyczą zarówno Twojego nastawienia na istotne kwestie, jak też reakcji na określone sytuacje. Sprawdź jakie masz podejście do życia.

Więcej

Psychotest na poziom stresu

Odsłon: 43912 Ocen: 61  (62 %)

test Rozwiązując poniższy test dowiesz się jak wysoki jest poziom odczuwanego przez Ciebie stresu, czy jest on chwilowy czy też długotrwały. Sprawdź, czy aby jego negatywne skutki nie odbiły się trwale na Twym zdrowiu.

Więcej

Test na sukces i zaradność

Odsłon: 31659 Ocen: 44  (41 %)

test Test na sukces i zaradność życiową składa się z 16 pytań. Pierwsze 5 to metryczka demograficzna z dopasowanymi wagami statystycznymi. Kolejne 11 to już analiza psychologiczna osobowości pod kątem predyspozycji do sukcesu i stopnia zaradności.

Więcej

Jaki masz umysł - płec mózgu

Odsłon: 37097 Ocen: 71  (46 %)

test Sprawdź jaki masz umysł? Czy twój umysł (mózg) ma płeć damską czy męską? Test zawiera 10 pytań, w których do wyboru jest odpowiedź a, b, lub c. Poświęć 10 minut by dowiedzieć się jak myślisz.

Więcej

Test osobowości wg Dalai Lamy

Odsłon: 43813 Ocen: 48  (54 %)

test W wolnej chwili, sprawdź siebie... Ten test zawiera tylko cztery krótkie pytania, ale odpowiedzi na pewno Cię zaskoczą. Twój umysł i Twoje uczucia są jak spadochron: najlepiej gdy są otwarte. Ten test pochodzi od Dalai Lamy w roku milenijnym.

Więcej

Czy umiesz sprzedawać?

Odsłon: 14404 Ocen: 18  (83 %)

test Czy spełniamy szereg wytycznych predysponujących nas do pracy w charakterze sprzedawcy/handlowca.

Więcej

Psychologiczne podobieństwo do rodzica / rodziców

Odsłon: 10575 Ocen: 6  (50 %)

test Test ma za zadanie wykazać jak bardzo przypominasz swych rodziców, lub innymi słowy, jak bardzo się z nimi psychologicznie identyfikujesz . Sprawdź jak postawy rodziców wpłynęły na Twą osobę i ile z ich cech nosisz w sobie.

Więcej

Test: Siła uwodzenia

Odsłon: 28135 Ocen: 24  (71 %)

test Uwodzenie jest swojego rodzaju sztuką, niepowtarzalnym sposobem zwraca na siebie uwagi płci przeciwnej. Test ma za zadanie ocenić jak sprawnie opanowałeś sztukę uwodzenia oraz udzielić ci ewentualnych wskazówek dotyczących tej sfery.

Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie