Test na inteligencję kreatywną

Odsłon: 55514 Ocen: 105  (64 %)

test Sprawdź swoją kreatywność. Zobacz czy drzemie w Tobie twórca nowych rozwiązań i idei. Znajomość swojego potencjału kreatywności może Ci pomóc w nauce, karierze zawodowej, czy podczas podejmowania strategicznych decyzji.

Więcej

Test na inteligencję finansową

Odsłon: 23199 Ocen: 44  (55 %)

test Test na inteligencję finansową określa Twój sposób myślenia o finansach i liczbach. Sprawdź swoje zdolności, umiejętności i predyspozycje finansowe. Zobacz czy mechanizmy finansów są Ci znane czy obce.

Więcej

Jaki masz umysł - płec mózgu

Odsłon: 36306 Ocen: 71  (46 %)

test Sprawdź jaki masz umysł? Czy twój umysł (mózg) ma płeć damską czy męską? Test zawiera 10 pytań, w których do wyboru jest odpowiedź a, b, lub c. Poświęć 10 minut by dowiedzieć się jak myślisz.

Więcej

Test na inteligencję pedagogiczną

Odsłon: 25196 Ocen: 29  (79 %)

test Inteligencja pedagogiczna to kluczowa cecha dobrego rodzica i opiekuna. Sprawdź czy Twoja "pedagogika" jest inteligentna. Upewnij się że Twoje dzieci rosną w mądrym domu.

Więcej

Logiczne myślenie, inteligencja

Odsłon: 74408 Ocen: 72  (68 %)

test Test na logiczne myślenie i inteligencję. Nie jest to profesjonalny test diagnostyczny, a forma zabawy, w której pytania są skonstruowane podchwytliwie. Jednak wynik testu jest istotną wskazówką dla rozwoju Twojej inteligencji i myślenia logicznego.

Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie