Lektura „Przygody Filonka Bezogonka” G. Knutsson, test

Odsłon: 41142 Ocen: 180  (63 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do odpowiedzi z języka polskiego. Rozwiąż test dotyczący lektury „Przygody Filonka Bezogonka” G. Knutsson i sprawdź swoją wiedzę. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

Lektura „Władca Lewawu” D. Terakowska, test

Odsłon: 45833 Ocen: 209  (59 %)

test Test z języka polskiego ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś / aś treść lektury szkolnej „Władca Lewawu” D. Terakowskiej. Zapraszamy do rozwiązania testu, który składa się z 15 pytań.

Więcej

Lektura „Rogaś z Doliny Roztoki” M. Kownacka, test

Odsłon: 36531 Ocen: 198  (63 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Rogaś z Doliny Roztoki” napisanej przez M. Kownacką. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 18 pytań.

Więcej

Lektura „Opowiadania z Doliny Muminków”, Tove Jansson, test

Odsłon: 26362 Ocen: 133  (41 %)

test Zapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się jak dobrze przyswoiłeś / aś treść lektury „Opowiadania z Doliny Muminków” T. Jansson. Przygotuj się na sprawdzian. Rozwiąż test, który zawiera 19 pytań związanych z lekturą.

Więcej

Lektura „Król Maciuś Pierwszy” J. Korczak, test

Odsłon: 54531 Ocen: 416  (59 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Król Maciuś Pierwszy” napisanej przez Janusza Korczaka. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 14 pytań.

Więcej

Lektura „Chłopak na opak”(cz.1) H. Ożogowska, test

Odsłon: 14828 Ocen: 48  (54 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Chłopak na opak, czyli z pamiętnika pechowego Jacka” napisanej przez H. Ożogowską. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 15 pytań.

Więcej

Lektura „Bracia Lwie Serce” A. Lindgren, test

Odsłon: 92553 Ocen: 591  (64 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „Bracia Lwie Serce” napisanej przez Astrid Lindgren. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 19 pytań.

Więcej

Lektura „O krasnoludkach i sierotce Marysi” M. Konopnicka, test

Odsłon: 14109 Ocen: 51  (59 %)

test Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury „O krasnoludkach i sierotce Marysi” napisanej przez Marię Konopnicką. Sprawdź swoją znajomość treści lektury. Test zawiera 18 pytań.

Więcej
Pierwsza strona Poprzednia strona 3 4

5

6 7 Następna strona Ostatnia strona

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie