Życie płodowe człowieka – test z biologii

Odsłon: 10046 Ocen: 22  (82 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości z zakresu życia płodowego człowieka i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z biologii. Rozwiąż test zawierający 14 pytań i sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Test z budowy żeńskiego układu rozrodczego, biologia

Odsłon: 18957 Ocen: 56  (68 %)

test Test z biologii ma na celu sprawdzenie Twoich wiadomości z zakresu budowy i działania żeńskiego układu rozrodczego. Rozwiąż test, który zbudowany jest z 14 pytań i przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki. Sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Test z budowy męskiego układu rozrodczego, biologia

Odsłon: 14309 Ocen: 21  (57 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości z budowy i roli męskiego układu rozrodczego i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z biologii. Rozwiąż test składający się z 14 pytań i sprawdź, w jaki stopniu przyswoiłeś /aś materiał z lekcji biologii.

Więcej

Test z budowy układu wydalniczego, biologia

Odsłon: 22723 Ocen: 76  (59 %)

test Test z biologii ma na celu sprawdzenie Twoich wiadomości z zakresu budowy i działania układu wydalniczego. Rozwiąż test, który zbudowany jest z 14 pytań i przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki. Sprawdź swoją wiedzę.

Więcej

Układ oddechowy: budowa, rola – test z biologii

Odsłon: 28786 Ocen: 63  (52 %)

test Powtórz najważniejsze wiadomości z budowy i roli układu oddechowego i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z biologii. Rozwiąż test składający się z 15 pytań i sprawdź, w jaki stopniu przyswoiłeś /aś materiał z układu oddechowego.

Więcej

Budowa i sposób działania serca – test z biologii

Odsłon: 15970 Ocen: 52  (67 %)

test Rozwiąż test z biologii i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę. Powtórz najważniejsze wiadomości i usystematyzuj swoją wiedzę. Test składa się 14 pytań.

Więcej

Układ pokarmowy człowieka, test z biologii

Odsłon: 48316 Ocen: 119  (62 %)

test Test - sprawdzian z biologii na temat budowy i roli układu pokarmowego człowieka. Powtórz najważniejsze wiadomości. Przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z biologii. Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Układ krążenia – budowa krwi, krwiobiegi, test z biologii

Odsłon: 36302 Ocen: 98  (61 %)

test Test z biologii (gimnazjum, liceum) ma na celu usystematyzowanie wiadomości dotyczących budowy i roli układu krążenia. Przygotuj się do sprawdzianu i rozwiąż test zbudowany z 15 pytań.

Więcej
Pierwsza strona Poprzednia strona

1

2 3 4 5 Następna strona Ostatnia strona
Test - hit tygodnia
Reklama.
Najnowszy test.
Najnowszy test
Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3. Więcej

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie