Układ ruchu – budowa szkieletu człowieka

Odsłon: 28525 Ocen: 106  (53 %)

test Test - sprawdzian z biologii na temat budowy układu szkieletowego człowieka. Z ilu kości składa się szkielet? Jakie pełni funkcje? Sprawdź swoją wiedzę i przygotuj się na sprawdzian. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Więcej

Skóra - charakterystyka, funkcje

Odsłon: 16307 Ocen: 52  (58 %)

test Test - sprawdzian z biologii na temat budowy i funkcji skóry oraz warstwy podskórnej. Powtórz najważniejsze wiadomości. Przygotuj się na sprawdzian. Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Grzyby i porosty - Charakterystyka

Odsłon: 19682 Ocen: 45  (47 %)

test Test - sprawdzian z biologii na temat grzybów i porostów. Powtórz najważniejsze wiadomości o grzybach i porostach, ich znaczeniu w środowisku i przygotuj się na sprawdzian. Test składa się z 15 pytań.

Więcej

Glony – przedstawiciele trzech królestw

Odsłon: 11105 Ocen: 23  (57 %)

test Test - sprawdzian z biologii (gimnazjum) na temat glonów, ich rodzajów i zastosowania. Jakie funkcje pełnią glony w środowisku? Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian. Test składa się z 15 pytań

Więcej

Flora i fauna - śmieszne nazwy

Odsłon: 8026 Ocen: 6  (100 %)

test Test sprawdza Twoją wiedzę dotyczącą nazw zwierząt i roślin (fauna i flora). Test składa się z 15 pytań, w których wybierasz jedną prawidłową odpowiedź. Możesz być bardzo zaskoczony prawidłowymi odpowiedziami.

Więcej

Tkanki i ich rodzaje

Odsłon: 36682 Ocen: 142  (39 %)

test Test - sprawdzian z biologii (liceum, technikum) na temat tkanek i funkcji jakie pełnią. Powtórz swoją wiedzę o tkankach, ich rodzajach i funkcjach, jakie spełniają w organizmie żywym. Rozwiąż test składający się z 15 pytań

Więcej

Organizmy beztkankowe - Protisty

Odsłon: 20132 Ocen: 65  (55 %)

test Test - sprawdzian z biologii (gimnazjum) na temat organizmów beztkankowych na przykładzie Protistów. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian. Test składa się z 16 pytań.

Więcej

Bakterie i wirusy – organizmy beztkankowe

Odsłon: 42829 Ocen: 145  (39 %)

test Test - sprawdzian z biologii (gimnazjum) na temat bakterii i wirusów. Jakie są róznice między bakterią a wirusem? Przypomnij sobie podstawowe wiadomości i przygotuj się na sprawdzian. Test składa się z 16 pytań.

Więcej
Pierwsza strona Poprzednia strona 1 2 3

4

5 Następna strona Ostatnia strona

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie