Konstrukcja 'had better'.

Odsłon: 11427 Ocen: 2  (50 %)

test Jest to test sprawdzający znajomość konstrukcji gramatycznej 'had better'. Zawiera on pytania z zakresu użycia czasu w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach. Test układany jest przez nauczyciela języka angielskiego!

Więcej

Konstrukcja 'Wish - if only'

Odsłon: 15823 Ocen: 22  (50 %)

test Jest to test sprawdzający znajomość konstrukcji gramatycznej 'if only'. Zawiera on pytania z zakresu użycia czasu w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach. Test układany jest przez nauczyciela języka angielskiego!

Więcej

Test gramatyka angielska - Tryb warunkowy III

Odsłon: 9095 Ocen: 2  (100 %)

test Jest to test sprawdzający znajomość trzeciego trybu warunkowego w języku angielskim. Zawiera on pytania z zakresu użycia w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach. Test skonstruowany przez nauczyciela języka angielskiego!

Więcej

Test gramatyka angielska - Tryb warunkowy II

Odsłon: 11744 Ocen: 14  (50 %)

test Jest to test sprawdzający znajomość drugiego trybu warunkowego w języku angielskim. Zawiera on pytania z zakresu użycia w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach. Test skonstruowany przez nauczyciela języka angielskiego!

Więcej

Test gramatyka angielska - Tryb warunkowy I

Odsłon: 12918 Ocen: 25  (44 %)

test Jest to test sprawdzający znajomość pierwszego trybu warunkowego w języku angielskim. Zawiera on pytania z zakresu użycia w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach. Test skonstruowany przez nauczyciela języka angielskiego!

Więcej

Test angielskie czasy - Future Perfect i Future Perfect Continuous

Odsłon: 9884 Ocen: 7  (57 %)

test Jest to test sprawdzający znajomość czasów gramatycznych Future Perfect i Future Perfect Continuous. Zawiera on pytania z zakresu użycia obu czasów w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach.

Więcej

Test angielskie czasy - Future Continuous

Odsłon: 7885 Ocen: 3  (100 %)

test Jest to test sprawdzający znajomość czasu gramatycznego Future Continuous. Zawiera on pytania z zakresu użycia czasu w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach. Test układany jest przez nauczyciela języka angielskiego!

Więcej

Test angielskie czasy - Past Perfect Continuous

Odsłon: 7934 Ocen: 0 

test Jest to test sprawdzający znajomość czasu gramatycznego Past Perfect Continuous. Zawiera on pytania z zakresu użycia czasu w zdaniach twierdzących, przeczeniach oraz pytaniach. Test układany jest przez nauczyciela języka angielskiego!

Więcej
Pierwsza strona Poprzednia strona

1

2 3 Następna strona Ostatnia strona

«
Proszę czekać
Zapamiętaj mnie